Упаковка

У сучасному світі з розвиненим промисловим виробництвом серед значної кількості видів упаковки вигідно виокремлюється Дой-пак.
Дой-пак – особливий вид гнучкої упаковки у вигляді пластикового пакету з невеличким дном, що дозволяє упаковці у наповненому вигляді перебувати у вертикальній позиції.

Принциповою особливістю дой-паку є багатокрокова (від 1 до 5) конструкція з гнучким дном. Свою назву цей вид упаковки отримав від імені свого винахідника Луї Дуаєна (фр. Louis Doyen).

Дой-пак призначений для ручного або автоматизованого пакування різноманітних харчових продуктів (кави, чаю, приправ, сухофруктів, соків, майонезу, цукерок тощо).

Client Name

Переваги дой-паку визначилися дуже швидко. На відміну від склотари, дой-пак неможливо розбити. Дой-пак володіє практично мінімальною власною вагою відносно ваги продукту. Велика площа нового виду упаковки дозволяє вигідно надати товар споживачеві. Дой-паки дають можливість використовувати струнний замок чи корок, що значно подовжує термін зберігання вмісту вже відкритого дой-паку. Дой-пак мав порівняно низьку ціну виготовлення завдяки недорогим від самого початку вихідним матеріалам.

Високоміцний матеріал для Дой-паку

Для виробництва упаковки згущеного молока використовувався інноваційний чотирьохшаровий матеріал PET/AL/NY/PE, 134 мікрона, що володіє підвищеною міцністю.
Готовий Дой-пак обсягом 0,5 літри витримує тиск до 1,5 атмосфер, що дозволяє гарантувати цілісність упакованого продукту за умов його довготривалого транспортування, падіння чи зберігання.
Цей матеріал якнайкраще підходить для упаковки рідинних продуктів із агресивним середовищем, зокрема вина та інших.
Client Name

Оформити замовлення

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Ваш контактний номер телефону:

Кількість (шт/кг):

Деталі замовлення